SPOTKANIE NOWOROCZNE OPALENICKICH STUDENTÓW

W czwartek, 26 stycznia 2017 roku odbyło się spotkanie noworoczne studentów Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w GOŚCIŃCU HALSZKA dawnej restauracji Staromiejskiej.

Wyjątkowymi gośćmi spotkania byli pani Katarzyna Ciechańska i pan Mateusz Hojan, którzy zaprezentowali ciekawe wersje znanych i mniej znanych kolęd i pastorałek.

Dzięki umiejętnemu prowadzeniu koncertu przez panią Katarzynę Ciechańską uczestnicy spotkania odważyli się na czynny udział w wykonaniu niektórych utworów,

śpiewali solo,

w duecie,

a nawet w tercecie.

Podczas całego spotkania mogliśmy spróbować smaków nowego szefa kuchni Gościńca Halszka: zimny bufet i gorący domowy barszcz

oraz degustowaliśmy wykwintne ciasta i prowadziliśmy serdeczne rozmowy przy kawie i herbacie.

Jak widać na załączonych zdjęciach wspólne spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, adekwatnej do tego szczególnego okresu.