SPOTKANIE Z MISJONARKĄ

Spotkanie z Misjonarką z Kamerunu, Siostrą Tadeuszą, odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Przybyło na nie 35 osób.

Przekazaliśmy Siostrze zebrane podczas spotkania pieniądze - 620 zł. na potrzeby katolickiej szkoły prowadzonej przez Misjonarki.

W bieżącym roku akademickim przekazaliśmy łącznie kwotę 1 220 zł. Siostra bardzo dziękowała za wsparcie.

O swojej posłudze misjonarskiej Siostra Tadeusza opowiedziała również dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Opalenicy i młodzieży z Gimnazjum. W obu placówkach była przyjmowana z serdecznością, gościnnością i wielkim szacunkiem.

Siostra poruszyła serca nas wszystkich! Dziękujemy!

EA