PLENEROWE ZAKOŃCZENIE ROKU SEKCJI PRZYRODNICZEJ

9 czerwca 2017r. sekcja przyrodnicza OUTW, pod kierunkiem wykładowcy p. Sebastiana Liebelta oraz starościny kol. Teresy Marcinkowskiej, zorganizowała plenerowe zakończenie roku akadem. 2016/17 w leśniczówce w Liniach koło Lwówka.

W spotkaniu wzięły udział 32 osoby. Gwoździem programu był pieczony udziec z dzika z sosem czosnkowym, grillowane szaszłyki i kiełbasa również z dzika. Na przekąskę jedliśmy świeży chleb z małosolnymi ogórkami. Wszystko doskonałe!!!

Ale kilokalorie nie miały szans zostać w naszym organizmie!! Pan Sebastian Liebelt wraz z prezesem Koła Łowieckiego DROP przygotowali dla studentów UTW zawody strzeleckie w 2 kategoriach: Pań i Panów.

I tak: w kategorii Pań Puchar zdobyła kol. Helena Tykwic, a w kategorii Panów kol. Krzysztof Primke.

Nie zabrakło też tańców w rytm biesiadnych piosenek, tańczyliśmy i śpiewaliśmy przy akompaniamencie akordeonu.

W otoczeniu pięknej, bujnej i soczystej przyrody, w leśniczówce, na leśnej polanie, przy letniej aurze, spędziliśmy przemiłe popołudnie.

Dziękuję wykładowcy p. Sebastianowi Liebeltowi i starościnie kol. Tereni Marcinkowskiej za organizację plenerowego spotkania, a studentom za wytworzenie sympatycznej i beztroskiej atmosfery.

Darz bór! Do zobaczenia Leśniczówko!

Dziekan OUTW
Elżbieta Adamczewska