****************************

 


 

NIE MOGŁO NAS ZABRAKNĄĆ ...

na kolejnym Opalenickim Marszu ASÓW.

 

 

Dnia 2 października 2017 roku seniorzy z PZERiI wraz z liczna grupa naszych słuchaczy i zaproszonymi gośćmi: posłem Jakubem Rutnickim i włodarzem naszego miasta, burmistrzem Tomaszem Szulcem przemaszerowaliśmy ulicami wciąż piękniejącego naszego miasta do Parku Miejskiego.

 

Chcieliśmy przez to pokazać, że jesteśmy jego częścią i chcemy aktywnie uczestniczyć w jego życiu.

malzam

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk